פרק שהוא ״כאילו״ על כסף

פרק שהוא ״כאילו״ על כסף  אבל הוא בייחוד על אמונות מגבילות שיש למטפלים שמתחבאות מאחורי עניינים של כסף
פה בלינק יש לכם את מודל התקשורת שאני מדברת עליו בפרק. ואם תרצו לרכוש את הקורס,כתבו לי הוא זמין ופתוח לרכישה.

פרטים על תוכנית הלווי ״פותחים קליניקה״

ניתן להאזין לפרק גם כאן:

אולי גם אלו יעניינו אותך...

37.התמודדות במצבים של אי וודאות

בפרק הזה נדבר  על התמודדות עם אי וודאות  החיים שלנו בתקופה הזו מלאים באי וודאות  אבל גם אם נשים לרגע את התקופה הזו בצד  בקליניקות  של תהליכים רגשיים אי וודאות היא גורם מרכזי בבעיות של אנשים ואין כמעט תהליך בקליניקה של עבודה רגשית שלא עובר דרך העניין הזה ולכן חשוב שאנחנו, המטפלים,  נחזיק סט כלים איכותי להתמודדות עם אי וודאות לפרק מצורף מדריך להורדה

36. מה יש למטפלים לעשות ברשתות החברתיות בימים אלה?

פרק אקטואלי שהקלטתי ממקום מאוד אמוציונלי שמצד אחד יודע שזו תקופה מאוד קשה לכולם ומצד שני מבין שיש לנו המטפלים מה לעשות ברשתות החברתיות דווקא במיוחד בימים האלה. זה פרק שהוא ״כאילו על שיווק״ אבל הוא על התפקידים הרחבים שלנו כמטפלים בישראל. שתהיה לכם האזנה מועילה.

35.מתנת יום הולדת- ואיך הגעתי לפה בכלל…

בפרק הזה יש טונה של סיפורים אישיים על מאחורי הקלעים של הדרך שלי. ולמרות שאלו לא סיפורים שאני מספרת בדר״כ הפעם יש לי כמה סיבות: 1. זו גם מתנת יום הולדת שאני נותנת לי 2. אני מקווה שתמצאו בסיפורים השראה, התקדמות, תוכנית או חלום. ב27.5.24 ממש בקרוב נפתחת כיתת מטפלים חדשה, חשבתי כדאי תדעו.

34:על מלחמות,אומץ והשראה

את הפרק הפעם כתבתי על מלחמות ומי שיאזין לו היטב ירגיש שיש בו רבדים על רבדים ועומקים מכל מיני צורות.  ברובד השטוח ביותר נמצאת מלחמת חרבות ברזל  אבל מתחת,ֿ למי שיסכים לרדת, נמצאות מלחמות הלב  ולכל אחד יש את הלב שלו  הסיפורים שלו  המחשבות שלו  והדרך שלו  הפעם שיתפתי בדרך שלי ואני מקווה לתת השראה גם לאחרים.  אם תסכימו להקשיב דרך הסיפורים  הפרטיים שלכם אני חושבת שהוא מאוד יועיל לכם. 

איך להיות מטפלים טובים יותר?

את הפרק הקודם הקדשתי ללמה אני לא מאמינה בהכלה או באמפטיה ככלי משמועתי לטובת לווי תהליכים בקליניקה ואם לא שעתם אותו, כדאי לכם.. ומאוד מתבקש שאת הפרק הזה נקדיש ל ״אם לא אמפטיה.. אז מה כן?״ את הפרק החדש נקדיש למיומנות שאני חושבת שצריך לקיים, לשפר ולחזק כדי להיות מטפלים טובים יותר. ונכון, זה נראה שיש אנשים שפשוט נולדו עם זה, שהם יודעים להגיד בדיוק את הדבר הנכון בזמן הנכון ולהוביל למקומות הנכונים בטיפול, אבל..זה לא באמת ככה. המטפלים הטובים ביותר הם מטפלים שעברו ועוברים מסע שיפור מיומנויות ייחודי שעליו אני מדברת בפרק הזה.

מטפלת לא מכילה

האם מטפלים צריכים להיות מכילים? בפרק הזה אני לוקחת את המיכלות לסיבוב מחשבה ומביאה את זויית ההסתכלות הפרטית שלי אני יודעת שיש אנשים שיכולים להתגרד משמע המסרים, ויש כאלה שאולי דווקא יחוו הקלה

על הפעם שבה שילמתי 30 אלף שח על תוכנית לווי

אני מודה שזה פרק של חשיפה אישית,לא תמיד זה קל  אבל  משהחלטתי ללוות אנשים בדרך שלהם מן הראוי לספר גם על התלאות והקשיים בדרך שלי . אז הפעם אני מספרת על  הפעם שבה שילמתי 30 אלף שח לתוכנית לווי ומה לקחתי ממנה  מקווה שיהיה לכם מענין 

חשיפה אישית של מטפלים

בפרק הזה נדבר על חשיפה אישית של מטפלים, בשיווק וגם בקליניקה לחשוף פרטים על עצמי? זה נכון לשתף בסיפורים אישיים? להכניס את עצמי לתוך השיווק או לתוך התהליך בקליניקה? עם כל השאלות האלה נתמודד בפרק הזה.

נירמול

בפרק הזה נדבר על נירמולים, הפעולה המתוחכמת הזו שיכולה להפוך משהו לא נורמלי לתחושה שהוא נורמלי. בקליניקות של עבודה רגשית לפעמים צריך לנרמל בעיות, ולפעמים צריך לפרק נירמולים פוגעניים. בפרק הזה נדבר על מחירים של נירמולים , איך מזהים נירמולים, וגם ניתן  סדרות של  שאלות שיעזרו למצוא קצת חוט בעולם הנירמולים

מה המתנה?

מה המתנה? מה השיעור? מה למדת או מה כדאי ללמוד? שאלות של מטפלים ומאמנים רגשיים שיש לי מה להגיד עליהן מה לא. מה ממש לא. למה לשים לב וגם מה כן כדאי.
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן