קורס אימון רגשי nlp

בואו ללמוד לתרגל ולחיות את הכלים משני החיים של הnlp

הקורס היחיד שבו תלמדו את התכנים של 2 דרגות הלימוד של הnlp –
פרקטישינר ומאסטר, בקורס אחד שלם ומקיף

להכיר את  
מערכת ההפעלה החשובה בעולם.

המחזורים הבאים – יוני 2022 

מה מצפה לנו בקורס

למי מתאים קורס המאמנים?

רוצה לקבל פרטים נוספים?
השאירו פרטים ואחזור אלייך

מה לומדים בקורס אימון רגשי n.l.p

נבין לעומק את עולם תת המודע ונלמד לעבוד איתו כך שהתוצאות בכל תחומי החיים שלנו יוכלו להשתנות .החיים יכולים להיות מלאי פחדים אכזבות כעס וקושי אבל כשמתרגלים את הכלים הנכונים אנחנו  יכולים להתפתח,להגשים ולא רק לפתור בעיות אלא ממש להמנע מהם.  

נבין את מקור הרגשות השליליים ,כעס,פחד, אשמה ובושה ונלמד בעזרת כלים וטכניקות לעבוד  עם כל אחד מהם. אנשים משלמים מחיר יקר על הדחקות של רגשות שליליים רק כי הם לא מכירים את הדרכים  הנכונות להתמודד איתם. 

נכיר את החיים שלנו לעומק ואת מה שבאמת מנהל כל אחד מאיתנו.  הפער העצום בין האני האידיאלי לאני  האמיתי הוא מקור כאב להרבה אנשים.  נבין איך נוצר הפער ומה עושים כדי לגשר. 

נלמד ונתרגל תקשורת ושפת השפעה כך שלא רק שהמסרים שלנו יהיו ברורים ונחווה פחות התנגדויות אלא גם נבין מה אחרים מתכוונים להגיד
גם אם הם לא ממש אומרים את זה.  

מה כולל הקורס

תוכנית עשירה רחבה ועמוקה של תכנים וכלים לאימון רגשי

תדמיינו שמגיע לחיים שלכם איש מקצוע עם ארגז כלים גדול מושקע ומרשים. אתם ברגע אחד מבינים שהאיש הזה הגיע אליכם מוכן ויש לו כבר עכשיו את הכלים להתמודד ולפתור את רוב התקלות.כן,אני הולכת ללמד אתכם המון דברים.

תירגולים והטמעה של הכלים כך שאפשר להשתמש בהם מיד לאחר כל שיעור

תדמיינו שאיש המקצוע שהגיע אליכם אומר לכם: בואו..למה שתהיו תלויים בי או במומחה אחר. אני רוצה ללמד אתכם את הדרכים הטובות להמנע מתקלות ואם הן כבר קרו אני רוצה ללמד אתכם לפתור את כל מה שאפשר לפתור לבד. . זה נהדר לא? תחשבו על הזמן, עוגמת הנפש והכסף שכל העניין הזה חוסך. זה האני מאמין שלי. ידע צריך לעבור לכל מי שרוצה אותו ואני נהנית ללמד ולתת לכם את הכלים. בין אם אתם הולכים להשתמש בהם בחיים הפרטיים שלכם ובין אם בעבודה.

למידה מנסיון עשיר מהשטח

תדמינו שאיש המקצוע שהגיע אליכם, זה שיש לו ארגז כלים מרשים, מוציא את אחד הכלים והוא לא ממש יודע איך להחזיק אותו.. או אפילו גרוע מזה- הוא רועד כשהוא משתמש בו. הוא יודע ממש טוב לדבר על הדברים אבל הוא אף פעם לא עשה באמת את הדברים. לא נעים אה? עכשיו תדמיינו שמגיע אליכם איש מקצוע שיש לו ניסיון עשיר בעשיה אמיתית הוא פגש בעיות ותקלות מכל מיני כיוונים ועזר למאות אנשים. ארגז הכלים מרגיש יותר משמעותי עכשיו לא ככה? כך אני מגיעה אליכם. עם שנים של נסיון .

חזון אמיתי להפוך את העולם למקום טוב יותר

תדמיינו שאיש המקצוע שלכם אומר לכם: עכשיו את כל מה שלמדתם- אתם יכולים וגם כדאי לכם להעביר הלאה לאחרים. למה? כשאנחנו הופכים להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמנו, כשאנחנו חיים בנחת עם עצמנו , כשאנחנו יודעים איך להמנע או להתמדד עם בעיות לעולם אנחנו בוודאות הופכים את העולם למקום שנעים לכולם לחיות בו.

עם מה תצאו בסוף הקורס?

01

תקבלו את החיים שלכם בחזרה. ככה, ברצינות ובלי צחוק. אימון רגשי זו הדרך היחידה שמאפשרת לקחת אחריות על החיים ולנהל אותם כמו שאנחנו רוצים. 

02

תכני קורס n.l.p ברמת  פרקטישיונר ומאסטר.  הכלים שחצי עולם מדבר עליהם עם תוספת של הרחבה והעמקה.

03

יכולת להעביר את הכלים הלאה.  אנחנו נלמד מאוד לעומק אבל הלמידה עצמה היא מאוד פשוטה כך שמיד לאחר השיעור  תוכלו (וגם תרצו )להעביר הלאה את מה שלמדתם.  למי? למי שאתם רוצים. למשפחה,בעבודה, לחברים. מי שכבר יש לו קליניקה,או מלווה בצורה כזאת או אחרת אנשים  יוכל מיד לאחר כל שיעור להתחיל לעבוד עם הכלים.   מי שיש לו ילדים או עובד עם ילדים צפו להתרגשות.  העבודה עם הכלים מתאימה מאוד לילדים. 

04

כניסה טובה  לעולם הטיפול ,הכלים השיחתיים ושפת ההשפעה. מי שיש לו חלום להיות מטפל-כאן עושים את צעדים הראשונים, מי שהוא כבר מטפל – כאן מרחיבים את הידע בעולם הכלים השיחתיים. 

05

תעודה. למרות שאף אדם לא הצליח עד היום באמצעות תעודה לעזור לעצמו או לאחרים תעודות הן חשובות כי הן מסמלות את הידע שרכשנו  ובייחוד את הדרך שעברנו.  בסוף התוכנית תקבלו תעודת מאמן n.l.p   מבית הספר לאימון רגשי. 

עכשיו זה הזמן להחליט שעכשיו זה הזמן

בואו למסע מרתק שהמילים ״משנה חיים״ הם לא רק ססמא לגביו.
יוצאים לדרך ב 8.11.21, ימי שני 17:00-21:30  .חולון. 

עלות 8,000 ש"ח

המחזורים הבאים- יוני 2022

 

הקורס היחיד שבו תלמדו את התכנים של 2 דרגות הלימוד של הn.l.p – פרקטישינר ומאסטר, בקורס אחד שלם ומקיף.

הקורס פרונטלי וזומי לפי בחירתכם. מספר המקומות הפרונטלים מוגבל בשל מגבלות הקורונה.

השיעורים מועברים בשידור חי בזום באיכות גבוהה ומוקלטים לטובת מי שמפסיד. 

רוצה לקבל פרטים נוספים?
השאירו פרטים ואחזור אלייך

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

יש לי פודקאסט חדש!

מדברים על קליניקה

אני מזמינה אתכם לעבוד לעמוד הפודקאסט החדש שלי, לשאול אותי שאלות ולעקוב אחרי הפרקים החדשים שעולים.

האזנה נעימה!

קורס מאמני nlp- אימון רגשי

דילוג לתוכן