גוף מדבר רגש

עבודה רגשית פורצת דרך!

ההבדל בין מי שאתה, למי שאתה רוצה להיות

הוא מה שאתה עושה!

פותחים קליניקה עם שלי

תהליך עומק אישי למאמנים שרוצים לצאת לדרך עם קליניקה.
הקורס הוא חלק מתוכנית הלווי המלאה לפתיחת קליניקה

חינם

דילמה

דילמה היא מצב יומיומי. לעיתים אנחנו מטפלים בדילמה בכוחות עצמנו, לפעמים אנשים מגיעים לקליניקה עם דילמה כדי לקבל הכוונה. בשיעור זו הקלטתי רעיונות מתוך שיעור בנושא התמודדות עם דילמות של כיתת המטפלים. לשיעור מצורפים דפי עבודה שמתאימים לעבודה אישית או ללמנחים בקליניקה. שיעור מוקלט.
משך השיעור 15 דקות וכולל דפי עבודה להדפסה.
שיעור פתוח.

₪65

שיעור דיגיטלי: תפילת השלווה

לפעמים זה מרגיש כאילו אנחנו עובדים עם הראש בקיר. מנסים, עושים, מתאמצים לשנות וזה לא הולך. בשיעור עמוק זה נדבר על הפעמים שבהם אנחנו מבזבזים אנרגיה בנסיון לשנות דברים שאי אפשר, ומפספסים הזדמנות לשנות את מה שאפשר. שיעור מרתק שמדבר על איפה אנחנו משקיעים את המשאבים שלנו ואיך לעבוד איתם טוב יותר. שיעור קריטי למערכות יחסים, לביטחון עצמי,לאיכות חים. משך השיעור 69 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: מוטיבציה

כשאנשים מנסים לגייס מוטיבציה בדרכים הלא נכונות, עבור הדברים הלא נכונים, הם מאבדים בסופו של דבר את האמון בעצמם.
שיעור עומק על הסיבות שבגללם קשה לנו למצוא מוטיבציה ואיך בכל זאת עובדים עם זה.טיפים, טריקים ופרספקטיבות שיעזרו לכם להבין טוב יותר איך לגייס את עצמכם ואיך לשחרר את עצמכם מהגיוסים הלא נכונים.
שיעור שמונע אכזבות עצמיות, הלקאה עצמית ועושה סדר בראש לכבי ההתנהלות שלנו.
משך השיעור 69 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי:האם זו האמת??

בתוך המח שלנו מתקיים כל הזמן פסטיבל מספרי סיפורים. תרחישים שאנחנו מספרים לעצמנו שהם לא בהכרח האמת,אבל אנחנו מאמינים להם. הסיפורים האלה שאנחנו מספרים לעצמנו אחראים למצב הרגשי שלנו: פחדים, כעסים, העלבויות והאשמות. בשיעור עומק זה נלמד איך לעבוד עם המח שלנו כשהוא לוקח שליטה ומעוות לנו את המציאות ואיך לנהל טוב יותר את הפסטיבל האכזרי הזה.משך השיעור 98 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: איך לשלוט ברגשות

הנסיון לשלוט ברגש הוא נסיון כושל מראש. לא ניתן לשלוט ברגש אלא רק במה שמייצר אותו. בשיעור עומק זה נלמד מודל שעושה סדר ומסביר מה באמת אפשר לעשות כשמרגישים רגשות לא נעימים ואיך להפסיק לנסות לשלוט ברגש . מודל אפרת כמו שלא פגשתם אף פעם.משך השיעור 98 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: נתינה וריצוי

מתי נתינה בריאה הופכת לריצוי,למה אנשים מרצים,מה המחירים האמיתיים שמשלמים על ריצוי ואיך מפסיקים עם זה.
שיעור מרגש על הפעמים שבהם אנחנו באים בטוב אבל עושים פחות טוב לעצמנו.
משך השיעור 95 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי:סליחה

למה כל כך קשה לסלוח, למה אנשים ממשיכים להחזיק כעס גם כשהם מבינים שזה עושה להם לא טוב ואיך משתחררים מזה.
שיעור חשוב למי שרוצה לשמור על הבריאות הגופנית והרגשית שלו כי כבר ידוע שלצבור כעסים זה מצב מעורר מחלות ולמי שרוצה להשתחרר מכעסים ישנים שנמצאים שם לאורך החיים.
משך השיעור 82 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: דחיינות

דחיינות היא מושג שהמציאו בני האדם למצבים שבהם קשה להם להתמודד עם משהו. בשיעור עומק זה נבין מה קורה במח שמאפשר ליצור דחיינות, למה זה קורה ואיך מפסיקים עם זה. שיעור מרתק עם תובנות, מחשבות, וכיווני הסתכלות שלא רק יפחיתו הלקאה עצמית אלא יאפשרו לכם לעשות את הדברים שאתם באמת רוצים. משך השיעור 90 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: ערך עצמי

מה זה ערך עצמי מזוייף,איך מבססים ערך עצמי אמיתי כזה שלא נשבר כשמשהו רע קורה ואיך לקבל את עצמנו באמת ולא רק כססמא. מחשבות ורעיונות לגבי ערך עצמי כמו שלא מדברים עליהם בדרך כלל.שיעור מעולה להורים שרוצים לגדל ילדים עם ערך עצמי חזק ולמבוגרים שצריכים לעשות ״מקצה שיפורים״. משך השיעור 93 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: לא רואים אותי

שיעור עמוק שבו נדבר על המצבים שבהם לא רואים אותנו, לא שומעים,אותנו או לא מבינים אותנו. על המצבים שבהם אנחנו רוצים שמשהו ייקרה אבל מהצד השני לא מגיעה התוגבה שאנחנו רוצים או שמגיעה תגובה מתנגדת וכעסים. נבין למה הדברים קורים ואיך לשנות את זה.
משך השיעור 97 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת

₪65

שיעור דיגיטלי:אי וודאות

התמודדות במצבי אי וודאות היא התמודדות מאתגרת. בשיעור הזה נקבל תרשים חשיבה מובנה, ממש סדרה של שאלות והנחיה שיעזרו לנו להבין מה קורה לנו בפנים, איך לארגן את המחשבות ולנהל את הפחדים ואיך לעזור לעצמנו לצאת מהמצב הבעייתי. נבין מה קורה לנו במח, מה הופך את זה לכל כך קשה ואיך לצאת ממצבים של אי וודאות מחוזקים. שיעור עומק כולל תירגול פרקטי. משך השיעור 75 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי:הלקאה עצמית

איך מסיימים ארוע שיש בו הלקאה עצמית ? בשיעור עומק זה נלמד על הלקאה עצמית, לופים מחשבתיים. מאיפה זה בא, למה זה שם ובייחוד איך משתחררים מזה. בשיעור נלמד ונתרגל תהליך מובנה של שיחרור מהלקאה עצמית.
משך השיעור43 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת

קבוצה סגורה

מרינדת המטפלים מחזור 3

הקלטות כל שיעורי מחזור 3 של כיתת המטפלים. תוכנית דיגטלית לתלמידי הקורס

₪65

שיעור דיגיטלי: להוריד מעצמנו דברים

אם אתם נמצאים בעומס רגשי,השיעור הזה במיוחד בשבילכם.
שיעור מקסים כולל תירגול אישי למצבים שבהם יש לנו פשוט ״יותר מדי״. כשיש לנו בחיים יותר מדי ״צריך״ יותר מדי מטלות, יותר מדי מחשבות שלא מניחות, יותר מדי בלאגן והדברים כבר מאבשים שליטה. שיעור שעושה סדר.
משך השיעור 60 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי: אוי.. הבושה

שיעור מקסים שבו נדבר על איך מתמודדים עם בושה. איך לא ליפול ללופ של הלקאה העצמית ומה נכון לנו לעשות כשאנחנו חווים ארוע שבו אנחנו מתביישים. נדבר על למה קשה כל כך לשתף ,איך אנשים מגיבים לסיפורי בושה, נראה איך רוב האנשים מגיבים בטעות ( למרות שהם באים עם כוונה טובה) ואיך נכון להגיב נכון.
שיעור מעולה גם להורים שרוצים תקשורת טובה עם הילדים.
משך השיעור 68 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי: יציאה מתקיעות

ברוב הפעמים כשאנשים מנסים לצאת מבעיה הם עושים סדרה של טעויות שרק מחמירה את המצב.קצת מזכיר רכב שנתקע בבוץ ומסובב את הגלגלים עד שנתקע אפילו עמוק יותר. בשיעור הזה נקבל כמה קרשי הצלה שמוציאים אותנו בצורה מהירה וטובה מתקיעות. שיעור פותח ראש ובו תרשים חשיבה ותירגול יעיל במיוחד שמוציא אותנו מתקיעות של בעיה.משך השיעור 66 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי: דברים שלא אומרים

קרה לכם שרציתם מאוד לעזור ויצא בדיוק ההיפך? הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות. שיעור מעורר מחשבה על דברים שאנשים אומרים כשהם רוצים לעזור ומסתבר שאלה הדברים שהכי לא כדאי להגיד. בואו לזהות מה אתם אומרים שכדאי להפסיק ומה כדאי להתחיל להגיד. משך השיעור 88 דקות הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. .מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי:ביקורת

איך מסיימים ארוע שיש בו הלקאה עצמית ? בשיעור עומק זה נלמד על הלקאה עצמית, לופים מחשבתיים. מאיפה זה בא, למה זה שם ובייחוד איך משתחררים מזה. בשיעור נלמד ונתרגל תהליך מובנה של שיחרור מהלקאה עצמית.
משך השיעור43 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת

₪65

שיעור דיגיטלי:אגו

אנחנו רגילים להסתכל על ״ אגו״ בהקשר להתנהגות בריונית, חוסר אכפתיות,ריכוז עצמי אבל אגו הוא אחד הרכיבים הכי מתעתעים באישיות שלנו. אגו הוא המרכיב שמייצר לנו את היציבות ומצד שני מייצר לנו את הכי הרבה תקיעויות,התנגדויות, פחדים וסבל. בשיעור הזה נכיר את האגו, נבין מאיפה הוא בא, למה זה טוב, איך לזהות אדם שמנוהל על ידי אגו ויותר חשוב מזה, איך לזהות כשאנחנו בעצמנו מנוהלים מאגו. נתאמן על איך לנהל את האגו שלנו ולא שהאגו ינהל אותנו. משך השיעור 75 דקות. השיעור מוקלט כחלק משיעור מועדון המסגרת. הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה, אתם תרצו לכתוב הרבה..

« » עמוד 1 / 2

ברוכים הבאים לדף הקורסים החדש שלי

פעם אמרו שידע זה כח.. וזה נכון– אבל היום כבר אומרים שידע לכשעצמו לא מייצר תוצאות..  צריך יחד איתו גם  פעולה או עשייה ..ואנחנו פה בשביל תוצאות. לא ככה? 

בדף הזה ירוכזו  הדרכות וקורסים שונים שהמטרה שלהם היא להעמיק לא רק את הידע שלכם אלא גם  את המיומנות שלכם- בקורסים יש משימות, שאלות,שיעורי בית – כך  שאם אתם רוצים לקחת את עצמכם לשלב הבא מבחינה מקצועית והתפתחותית- אני מזמינה אתכם לעקוב אחרי ההדרכות שיעלו פה ולהוריד את הידע והכלים שלכם לרמת השטח. 

אם יש לכם בקשות להדרכות מסויימות-  אתם יותר ממוזמנים לבקש

אני מאחלת לכם בהנאה מהקורס הראשון שתיכף תתחילו- אנשים שכבר עברו אותו הגישו לי עבודות התפתחות מאוד מרגשות ואני מצפה כבר לפגוש את העבודות שלכם. 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

יש לי פודקאסט חדש!

מדברים על קליניקה

אני מזמינה אתכם לעבוד לעמוד הפודקאסט החדש שלי, לשאול אותי שאלות ולעקוב אחרי הפרקים החדשים שעולים.

האזנה נעימה!

עמוד ראשי

דילוג לתוכן