השיעורים הדיגיטלים

שיעורי מועדון המסגרת ניתנים לרכישה כשיעורים נפרדים. בהצטרפות למסלול השנתי של המועדון מקבלים גישה לכל התכנים.

פותחים קליניקה עם שלי

תהליך עומק אישי למאמנים שרוצים לצאת לדרך עם קליניקה.
הקורס הוא חלק מתוכנית הלווי המלאה לפתיחת קליניקה

מילכוד

קורס בגישה סגורה לרשומים בלבד

₪300

הנחות היסוד- מסע פנימה לעולם האמונות המעצימות

הנחות היסוד זו סדרה של אמונות שכשהן מתקיימות עבורנו, כשאנחנו מאמינים בהן, אנחנו חיים בדיוק את החיים שרצינו.
זו אולי נשמעת קלישאה, או ססמא, אבל מבחינתי הנחות היסוד הן כמו מצפן. הן מכוונות אותי איך להתייחס לארועים שמאתגרים אותי, איך להתממודד עם תחושת כישלון, עם פחדים, או תיסכולים ואכזבות. הם דוחפות אותי להעיז. הנחות היסוד הן מפתח מרכזי בפתרון בעיות ובפיתרון של עימותים ואי הבנות. כל מערכות היחסים בחיים שלי השתפרו בעקבות הנחות היסוד לחיים שלי ולכן זו אחת מסדרות השיעורים שאני הכי אוהבת. לדעתי הכרחי שכל אדם יכיר את הנחות היסוד אם הוא רוצה לקחת אחריות על החיים שלו

₪65

שיעור דיגיטלי: להוריד מעצמנו דברים

אם אתם נמצאים בעומס רגשי,השיעור הזה במיוחד בשבילכם.
שיעור מקסים כולל תירגול אישי למצבים שבהם יש לנו פשוט ״יותר מדי״. כשיש לנו בחיים יותר מדי ״צריך״ יותר מדי מטלות, יותר מדי מחשבות שלא מניחות, יותר מדי בלאגן והדברים כבר מאבשים שליטה. שיעור שעושה סדר.
משך השיעור 60 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

הדרכות בונוס – שיעורים פתוחים

אימון רגשי הכנה לקורס הקבוצתי

₪65

שיעור דיגיטלי:אותנטיות

למה אנשים עסוקים  כל כך בנושא האותנטיות? 
כי ככל שמתקדם הדור, יש פחות ופחות אותנטיות.  ברשתות החברתיות בפירסומות, בחדשות, בשיווק שמשווקים לנו,  אנחנו פוגשים המון חוסר אותנטיות ועם המידות ההולכות ועולות של חוסר אותנטיות עולה הצורך לדבר על זה יותר. 
לבחירה בלהיות בחוסר אותנטיות יש מחירים יקרים
בבחירה באותנטיות , גם לה יש מחירים.
בשיעור הזה נבין לעומק את האותנטיות, נהפוך את הססמא שנזרקת לחלל החדר״תהיה אותנטי״ למשהו שאפשר ליישם ולקיים בחיים ,נלמד איך מחשבים את המחירים שחלקם בכלל עוד לא מוכרים לנו, ואיך למצוא את הרווחים. חלק מהכאבים,העצבים, ותחושות ההחמצה שאנחנו חווים מקורם בחוסר אותנטיות ולכו זה נושא שכדאי מאוד להתאמן עליו.
שיעור עמוק וישים כולל דפי עבודה. מתוך שיעורי מועדון המסגר. 65 דקות.

₪65

שיעור דיגיטלי:הלקאה עצמית

איך מסיימים ארוע שיש בו הלקאה עצמית ? בשיעור עומק זה נלמד על הלקאה עצמית, לופים מחשבתיים. מאיפה זה בא, למה זה שם ובייחוד איך משתחררים מזה. בשיעור נלמד ונתרגל תהליך מובנה של שיחרור מהלקאה עצמית.
משך השיעור43 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת

₪65

שיעור דיגיטלי:ביקורת

איך מסיימים ארוע שיש בו הלקאה עצמית ? בשיעור עומק זה נלמד על הלקאה עצמית, לופים מחשבתיים. מאיפה זה בא, למה זה שם ובייחוד איך משתחררים מזה. בשיעור נלמד ונתרגל תהליך מובנה של שיחרור מהלקאה עצמית.
משך השיעור43 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת

₪65

שיעור דיגיטלי: נתינה וריצוי

מתי נתינה בריאה הופכת לריצוי,למה אנשים מרצים,מה המחירים האמיתיים שמשלמים על ריצוי ואיך מפסיקים עם זה.
שיעור מרגש על הפעמים שבהם אנחנו באים בטוב אבל עושים פחות טוב לעצמנו.
משך השיעור 95 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: ערך עצמי

מה זה ערך עצמי מזוייף,איך מבססים ערך עצמי אמיתי כזה שלא נשבר כשמשהו רע קורה ואיך לקבל את עצמנו באמת ולא רק כססמא. מחשבות ורעיונות לגבי ערך עצמי כמו שלא מדברים עליהם בדרך כלל.שיעור מעולה להורים שרוצים לגדל ילדים עם ערך עצמי חזק ולמבוגרים שצריכים לעשות ״מקצה שיפורים״. משך השיעור 93 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

₪65

שיעור דיגיטלי: דברים שלא אומרים

קרה לכם שרציתם מאוד לעזור ויצא בדיוק ההיפך? הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות. שיעור מעורר מחשבה על דברים שאנשים אומרים כשהם רוצים לעזור ומסתבר שאלה הדברים שהכי לא כדאי להגיד. בואו לזהות מה אתם אומרים שכדאי להפסיק ומה כדאי להתחיל להגיד. משך השיעור 88 דקות הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. .מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי:אגו

אנחנו רגילים להסתכל על ״ אגו״ בהקשר להתנהגות בריונית, חוסר אכפתיות,ריכוז עצמי אבל אגו הוא אחד הרכיבים הכי מתעתעים באישיות שלנו. אגו הוא המרכיב שמייצר לנו את היציבות ומצד שני מייצר לנו את הכי הרבה תקיעויות,התנגדויות, פחדים וסבל. בשיעור הזה נכיר את האגו, נבין מאיפה הוא בא, למה זה טוב, איך לזהות אדם שמנוהל על ידי אגו ויותר חשוב מזה, איך לזהות כשאנחנו בעצמנו מנוהלים מאגו. נתאמן על איך לנהל את האגו שלנו ולא שהאגו ינהל אותנו. משך השיעור 75 דקות. השיעור מוקלט כחלק משיעור מועדון המסגרת. הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה, אתם תרצו לכתוב הרבה..

₪65

שיעור דיגיטלי: יציאה מתקיעות

ברוב הפעמים כשאנשים מנסים לצאת מבעיה הם עושים סדרה של טעויות שרק מחמירה את המצב.קצת מזכיר רכב שנתקע בבוץ ומסובב את הגלגלים עד שנתקע אפילו עמוק יותר. בשיעור הזה נקבל כמה קרשי הצלה שמוציאים אותנו בצורה מהירה וטובה מתקיעות. שיעור פותח ראש ובו תרשים חשיבה ותירגול יעיל במיוחד שמוציא אותנו מתקיעות של בעיה.משך השיעור 66 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי: אוי.. הבושה

שיעור מקסים שבו נדבר על איך מתמודדים עם בושה. איך לא ליפול ללופ של הלקאה העצמית ומה נכון לנו לעשות כשאנחנו חווים ארוע שבו אנחנו מתביישים. נדבר על למה קשה כל כך לשתף ,איך אנשים מגיבים לסיפורי בושה, נראה איך רוב האנשים מגיבים בטעות ( למרות שהם באים עם כוונה טובה) ואיך נכון להגיב נכון.
שיעור מעולה גם להורים שרוצים תקשורת טובה עם הילדים.
משך השיעור 68 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם.

₪65

שיעור דיגיטלי:סליחה

למה כל כך קשה לסלוח, למה אנשים ממשיכים להחזיק כעס גם כשהם מבינים שזה עושה להם לא טוב ואיך משתחררים מזה.
שיעור חשוב למי שרוצה לשמור על הבריאות הגופנית והרגשית שלו כי כבר ידוע שלצבור כעסים זה מצב מעורר מחלות ולמי שרוצה להשתחרר מכעסים ישנים שנמצאים שם לאורך החיים.
משך השיעור 82 דקות . הכינו לכם מחברת וכלי כתיבה. מיד לאחר הרכישה תועברו לאזור האישי שלכם באתר ובו השיעור וכל השיעורים האחרים שרכשתם. מוקלט מתוך שיעורי מועדון המסגרת.

« » עמוד 1 / 2

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

כל הקורסים

דילוג לתוכן