בואו נכיר קצת...

אם אתם פה, כדאי שנעשה קצת היכרות לא? 

נעים להכיר,אני שלי בן שטרית
מטפלת  ומורה של מטפלים  
ועושה את זה כבר 16 שנים.  

למען האמת, אני עושה את זה מתמיד, וכמי שמלווה מטפלים בדרך לפתיחת קליניקה אני יודעת שמטפלים פשוט נולדו מטפלים.
השאלה היא רק אם ומתי הם יהפכו את היעוד שלהם לעיסוק.  

סיימתי 4 שנים בבית ספר לאחיות בהצטיינות דיקן והמון   דלתות פתוחות אבל די מהר הבנתי שהמקום שלי הוא לא בית חולים. 

 מבין כל הלמידות שלמדתי בין כתלי בית החולים יש אחת שעשתה אצלי טוויסט בעלילה והיא שבבית חולים, מחפשים לפתור את הסימפטום גם אם לא מצאנו את מקור הבעיה .  ושהרבה פעמים כשלא מוצאים את המקור לבעיה, זה בגלל שלא מחפשים במקום הנכון. 

בתחילת הדרך התרכזתי בקליניקה  בענפים של רפואה משלימה ופילוסופיה סינית. טיפול במגע, רפלקסולוגיה ודיקור. הידע שצברתי בבית ספר לאחיות התמזג בטבעיות עם רפואת המזרח ואני מכירה את גוף האדם מבפנים ומבחוץ, ובייחוד מבפנים של הבפנים.  

לאורך השנים הקליניקה שלי שגשגה ועזרתי למאות אנשים להתמודד ולפתור בעיות עמוקות שלא מצאו פתרון במערכת הבריאות הקונבנציונלית.  בעיות פריון, מיגרנות, כאבים מוזרים בגוף, בעיות של מערכת העיכול חרדות וכמעט כל מה שגוף האדם יודע לייצר כ״בעיה״.

במהלך הדרך הוספתי את עולם הכלים השיחתיים. למדתי אימון, וכלים אינסופיים של אימון רגשי ותרפיות   ולאט לאט הקליניקה שלי עברה שינוי והתרכזה באחד הכישורים הכי משמעותיים שלי : אני יודעת ללמד.  

את כל הידע שצברתי התחלתי להעביר למטופלים שלי ובכך לאפשר להם את הריפוי. 
אני עוזרת לאנשים להרפא ולפתור בעיות כי אני מלמדת אותם איך לעבוד עם הכלים שלי 

לאורך הדרך המשכתי ללמד את הכלים גם מחוץ לקליניקה,  בסדנאות, בקורסים וממש בתוכניות הכשרה עד שקם בית הספר שלי שבו אני מלמדת את  הכלים הטיפוליים שלי בכל הרמות,החל מאנשים שרוצים לטפל בעצמם, במשפחה קרובים,  ועד לרמת המורכבות של הכשרות מטפלים.  

מעבר לזה שאני מטפלת בנשמה, החזון שלי הוא כיתות המטפלים. 
שמתי לי למטרה לעזור למטפלים לקיים את היעוד שלהם ולפתוח קליניקות, להכיר להם  את הכלים המעולים ולהדליק להם את החיידק הטיפולי שאולי רדום אצלם אבל מחכה להתעורר.  –

ההנאה הגדולה שלי היא לראות אנשים נהנים ללמוד, להתפתח, להרחיב את הכלים שלהם לחיים טובים יותר והכיף הכי גדול שלי זה צליל ״ אסימון שנופל״ כשיורדת תובנה חשובה שמשנה חיים. 

אני מקווה שתעזרו בידע שאני חולקת, שתקבלו ממנו ערכים מוספים ואני כאן בשבילכם בכל שאלה ועניין 

שלי 

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן